שביל התפוזים

מיקום מנצח אזור השרון היה מאז ומתמיד מיקום מצוין למגורים עבור משפחות, זוגות צעירים ועוד. אזור השרון מציע קרבה לקו החוף של ישראל, ומשלב בין נופים ירוקים, כמו מטעים ופרדסים, לבין אווירה אורבנית ותוססת.

 

השכונה הכי טובה בהוד השרון עוד לא כאן , אבל ההזדמנות להשקיע בה , כן ! במיקום מושלם, בעיר הכפרית הנחשקת בישראל, עתיד לקום אחד הפרויקטים המבוקשים ביותר – מתחם השרון. המיקום האטרקטיבי והשילוב בין האווירה הכפרית לאורבנית, הם רק חלק מהדברים שהופכים את מתחם השרון לפרויקט נדל"ני מבוקש כל כך להשקעה. מתחם השרון נמצא בסמיכות ללב הנדל"ני המתפתח של הוד השרון. הקרקע נמצאת במתחם המוגדר כאזור פיתוח עירוני גם על פי תכנית המתאר המחוזית תמ״מ 21/3 וכן על פי תכנית המתאר המקומית המתוכננת של הוד השרון תכנית הר/ 2050 . התכנית כוללת מאות דונמים לפיתוח ותיצור רצף אורבני לשכונות הקיימות מסביב.

מאפייני הפרויקט
מתחם השרון משתרע על שטח של מאות דונמים, מה שמאפשר בנייה רחבת היקף וריווח. הביניינים שעתידים להיבנות הם בבניה רוויה, כך שייווצר רצף עם השכונות הבנויות הסמוכות למתחם והערך הנדל"ני של הפרויקט יעלה. מסגרת הפרויקט משווקות קרקעות חקלאיות בבעלות פרטית שמיועדות לבניה עתידית לפי תכנית העירייה ותכניות המחוז. המתחם צפוי להיות לאחד משטחי המגורים המרהיבים והמבוקשים ביותר באזור המרכז ועל כן, השקעה בו צפויה להשתלם במיוחד.

תכניות פיתוח
מתחם השרון צפוי להיות מתחם ציבורי מפותח מאוד שיכלול גינות, פארקים, בתי ספר, גני ילדים ובתי מסחר, אשר יעמדו לטובת התושבים. גודלו של המתחם מאפשר את הקמתם של מוסדות שונים ומגוונים ומעניק תחושה של נוחות וקהילתיות.

החל מ-400,000 ש"ח ל125 מ"ר

השאירו פרטים עבור שביל התפוזים

הפרויקט מעניין אתכם?
השאירו פרטים למידע נוסף

תמונות נוספות

השאירו פרטים עבור שביל התפוזים

פרויקטים נוספים