פרויקטים

HOME SWEET HOME: שיווק פרויקטים למגורים

בלוקיישן770 מתמחים בשיווק פרויקטים למגורים המותאמים למגוון רחב של קהלים. הפרויקטים שלנו נבחרים בקפידה,וממוקמים באזורי ביקוש גבוהים בערים הנחשקות והמבוקשות ביותר בישראל.  
לוקיישן770  בוטיק -נותנת מענה מקיף ומותאם לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית
לוקיישן 770 חטיבת המגורים –מתמחה בשווק דירות לשוק הפרטי, ממגוון פרויקטים בפריסה ארצית.
אודות לשיטות העבודה החדשניות וצוות מקצועי ומגובש אנחנו מתחייבים להוביל לתוצאות מצוינות.
אנו משקיעים את כל מרצנו במתן שירות אישי, דרך תרבות ארגונית אשר בבסיסה עומדים ערכים של מקצועיות, אמינות וחתירה למצוינות. כל אלה, נעשים בשקיפות מלאה אל מול הלקוח, הנהנה ממעטפת מקצועית וליווי אישי צמוד החל מההיכרות הראשונית ועד קבלת המפתח .

לאחרונה, הוספנו לחברתנו גם מחלקת שיווק מגורים RESALE לנכסי יוקרה הנמצאים במיקום מנצח ובקרבת מרכזי המסחר והעסקים התוססים ביותר בארץ, לקהל הפרטי ולמשקיעים כאחד. מחלקת ה-RESALE עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת הפרויקטים שלנו, על מנת להבטיח סינרגיה מלאה בין מחלקות החברה לבין שדרוג איכות חיים או השגת תשואות מקסימליות עבור קהל לקוחותינו.

לקוחות אשר רוכשים ומוכרים דרכינו נכסים, נהנים מתהליך פשוט שמתבצע תחת קורת גג אחת – עניין אשר מבטיח התאמה מלאה לצרכים ולרצונות שלהם. הניסיון הרב שלנו בתחום, יחד עם תשומת הלב האישית שאנו מעניקים לכל הלקוחות, מאפשרים לנו לזהות את הצרכים האינדיבידואליים של כל לקוח, ולאתר עבורו את הנכס האידיאלי, בהתאם ליכולותיו ומאפייני החיפוש שלו, לצד הצעת הזדמנויות רכישה והשקעה נחשקות בפרויקטים מיוחדים למשקיעים ובעלי הון.

איזה סוג של נכס אתם מחפשים?

בחר/י עיר
סינון עיר
בחר/י סוג דירה
סוג דירה
בחר/י סטטוס
סינון סטטוס