יזמים

יזמים

יוזמים עבורכם עתיד

יזמים ותיקים או מתחילים בעולם הנדל"ן?
אנו בחברת לוקיישן770 מודעים לכך שהבירוקרטיות שכרוכות בתחום עשויות להיות מורכבות או לגזול מכם זמן יקר, ולכן, במשרדנו קיימת מחלקת יזמים ייעודית, המורכבת מאנשי צוות מיומנים ומנוסים שיספקו לכם ליווי מקיף בעולם הנדל"ן – החל משלב אפיון הצרכים ועד לביצוע העסקה עצמה.

אז מה נעשה עבורכם?
צוות המחלקה יבצע חיתום דיירים עבור פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, ויאתר עבורכם נכסים במיקומים אטרקטיביים באזורי ביקוש.

אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.
החזון שלנו הוא לאפשר ללקוחותינו להפוך לבעלי נכסים בישראל, באמצעות החיבור ביניהם ובין הזדמנויות ההשקעה המתאימות והנכונות ביותר עבורם.
החזון הזה, יחד עם הניסיון והמיומנות שלנו, ולא פחות חשוב – האכפתיות והלויאליות שלנו כלפי לקוחותינו, לא רק יבטיחו לכם ראש שקט, אלא גם יאפשרו לכם למקסם את התמורה מכל פרויקט. את המטרה הזו בדיוק, אנו משיגים באמצעות שיטה מנצחת בת חמישה שלבים.

הצלחה בטוחה: שיטת חמשת השלבים

1
1.שלבים מקדימים
על מנת לבדוק היתכנות כלכלית של פרויקט, למקסם את הרווחים ממנו ולמנוע בזבוז של זמן ומשאבים, נבצע תחילה בדיקה קפדנית של תוכניות הפרויקט ומצב השוק באזור שלו. לאחר מכן נגדיר את קהל היעד, נכין תמהיל דירות בהתאם לתוכניות ומצב השוק, ונגבש אסטרטגיה שיווקית לפרויקט.
1
2
2.קביעת המפרט ותמחור חכם
בשלב זה, נקבע את המפרט והעיצוב של הנכסים יחד עם כל אנשי המקצוע הרלוונטיים והמנוסים ביותר בתחום. לאחר מכן נגבש את התוכניות הסופיות, ובסופו של דבר נתמחר את הפרויקט באופן חכם ועל בסיס כל הנתונים שלו, תוך מקסום הרווח הפוטנציאלי ממנו.
2
3
3. בניית תוכנית שיווקית
כאשר אנו בונים תוכנית שיווקית, כל האלמנטים הנדרשים נלקחים בחשבון על מנת לבצע מכירה, כשבראשם קהל היעד שאליו אנו מכוונים. כדי להבטיח שיווק אפקטיבי לפרויקט, נכין תוכנית יחסי ציבור מקיפה ונפיק קמפיין פרסומי שנשען, בין היתר, על כל הבדיקות שבוצעו בשלבים המקדימים.
3
4
4. הכנת תסריט מכירה
מכירה של פרויקט תלויה במידה רבה גם באנשי המכירות, ולא רק באנשי השיווק. על מנת למקסם את פוטנציאל המכירה, נכין תסריט מכירה יעיל, ונבנה מערך מכירות באמצעות אנשי מכירות מיומנים וביצוע הדרכה מקיפה לתהליך המכירה.
4
5
5. פרסום שוטף
בשלב האחרון נבצע פרסום שוטף לפרויקט, תוך שאנו מנהלים את מערכי השיווק והמכירות ומבצעים בהם התאמות ככל שנדרש. את כל אלה, נבצע כבר משלב הפריסייל ועד להשגת כל היעדים שהוצבו בתחילת הפרויקט. במילים אחרות, חברתנו תישאר איתכם לאורך כל הדרך, ותבטיח התנהלות מקצועית ויעילה מתחילת הפרויקט ועד שהוא מסתיים.
5

לוקיישן770- בית השקעות לנדל"ן

הצטרפו למועדון החברים שלנו ותהנו לדעת לפני כולם על הפרויקטים החמים ביותר
אנחנו יודעים להגיע לעסקאות נדלן אטרקטיביות ולבצע התאמה לכל סוג לקוח .